Bogdan de la Ploiești și Cristina Pucean, adevărul despre povestea lor de dragoste! Dezvăluiri din intimitate: “E foarte greu pentru noi”. VIDEO EXCLUSIV
Bogdan de la Ploiești și Cristina Pucean formează unul dintre cele mai mediatizate cupluri din showbiz. El, artistul care se află mereu pe locul 1 în trending pe Youtube, iar ea, una dintre cele mai apreciate dansatoare de muzică de petrecere, care a concurat la “Românii au Talent”, în urmă cu 3 ani. În interviul exclusiv pentru Impact.ro, cei doi ne-au făcut dezvăluiri din intimitatea relației.
Bogdan de la Ploiești și Cristina Pucean trăiesc o frumoasă poveste de dragoste, de câteva luni. Relația lor a fost una cu suișuri și coborâșuri, trecând prin mai multe despărțiri și împăcări, într-o perioadă scurtă, însă, de fiecare dată, s-au întors unul în brațele celuilalt.
Ambii fac parte din lumea artistică, așadar, reușesc să petreacă mult timp unul în compania celuilalt. În exclusivitate pentru Impact.ro, cei doi au vorbit despre gelozie, critici, dar și despre relația pe care o are Bogdan cu familia Cristinei.
Bogdan, cel mai mare critic al iubitei sale: “Nu ne supărăm!”
Impact: Cristina, cine este cel mai mare critic al tău? Bogdan?
Bogdan de la Ploiești: Cine o critică cel mai mult o iubește cel mai mult! Nu critici dure, ca să se simtă aiurea, ci critici constructive, ca să fie bine. Și ea mă critică pe mine, iar eu accept! Nu ne supărăm… Cine mă iubește mai mult, dacă nu ea?
“O vedeam tristă și supărată!”
Odată cu formarea cuplului lor, au apărut și mesaje de susținere, dar și multe mesaje răutăcioase, din partea urmăritorilor, iar Cristina Pucean a fost cea afectată.
Impact: Cuplul vostru a devenit foarte mediatizat. Cum faceți față comentariilor? Sunt și comentarii răutăcioase?
Cristina Pucean: La început, mă suparăm, pentru că tot vedeam comentarii și nu înțelegeam de ce vorbesc atât de urât și de ce luăm hate. Până la urmă, am stat să mă gândesc că sunt mai multe comentarii bune, decât cele rele, și nu le mai luam în seamă deloc.
Bogdan de la Ploiești: E foarte simplu! Când ajungi undeva, cantitatea de hateri se mărește. Dacă ai 1.000 de fani, ai și 10 oameni care nu te plac, dau mesaje și așa mai departe.
Dacă noi am ajuns atât de virali și avem, poate, milioane de fani care ne iubesc sau ne plac, era normal că s-au înmulțit și haterii. Important este că, în prezent, Cristina procedează bine.
Nu mai are probleme, dar în trecut au fost dificultăți. Nu se certa cu mine, dar o vedeam tristă, supărată, îi schimbau starea și i-am spus că nu trebuie să facă așa.
Ea a ajuns la un nivel la care trebuie să se uite doar la comentariile bune! Când ai un moment neplăcut în viață, folosește-te de oamenii buni, ca să te ajute!
Despre gelozia în cuplu: “E foarte greu pentru noi!”
Impact: Ambii sunteți cunoscuți și curtați! Sunteți geloși?
Cristina Pucean: Ne iubim foarte mult și asta e tot ce contează. Nu avem de ce să fim geloși. Am fost geloși, la început, când nu ne cunoșteam așa de bine, dar acum lucrurile sunt normale între noi. E ceva normal ca Bogdan să fie curtat de fete, eu dansez, asta este meseria mea. Nu suntem geloși…atât de rău!
Bogdan de la Ploiești: Atât timp cât există demonstrații, în fiecare zi, nu cred că trebuie să ne gândim la lucruri de genul. Eu știu ce am, din cauza asta am ales-o, iar ea, la rândul ei, trebuie să îmi ofere toată încrederea. Altfel, nu se poate, nu putem, e foarte greu pentru noi, pentru că avem meseria asta!
Citește și Cum s-a decis Daniela Gyorfi să se apuce de cântat manele. „Nu pot să te mint”!
Bogdan, parte din familia iubitei sale:” Mamă, te pupăm!”
Impact: Bogdan, cum te înțelegi cu mama Cristinei? Știu că ea era mereu prezentă, alături de Cristina, la evenimente.
Bogdan: Mama Cristinei este o persoană de milioane. Eu îi recomand Cristinei să asculte mai mult de mama ei. Mama ei e o persoană foarte bună, de la care avem ce învăța. E la fel ca mama mea și o iubesc foarte mult, iar ea știe lucrul ăsta. Te pupăm, mamă!
Video: Daniel Bălan